Balustrady szklane Kraków

Balustrady szklane to świetny sposób na wzmocnienie bezpieczeństwa użytkowania domu lub budynku komercyjnego bez rezygnacji z piękna i stylu. Szkło jest przezroczyste, więc masz pełny widok na otaczającą Cię scenerię ze wszystkich stron. Dzięki temu łatwo jest dostrzec widoki. Są one również trwałe i mocne, dzięki czemu doskonale nadają się do stosowania na schodach i balkonach lub w dowolnym innym miejscu, w którym może być potrzebna dodatkowa ochrona, np. w pobliżu basenów lub innych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Do najpopularniejszych typów balustrad szklanych należą:

Balustrady całoszklane: Jest to zdecydowanie najbardziej prestiżowy produkt w całej gamie balustrad szklanych. Co tak naprawdę oznacza termin całe szkło? Oznacza, że głównym i niemal jedynym elementem balustrady jest szkło. Jest to po prostu forma samonośna lub bezsłupowa, którą wykonuje się za pomocą odpowiednich mocowań, które wymieniamy poniżej. Balustrada całoszklana jest niewątpliwie najbardziej prestiżową formą balustrady, gdyż oczy klienta widzą w zasadzie tylko piękno i subtelność szkła.

Balustrady szklane: Ten typ składa się z poziomych ram z pionowymi wspornikami, które mogą być wykonane przy użyciu materiału metalowego lub drewnianego; jednak oba te elementy są zwykle budowane ze stali, która zapewnia odpowiednią sztywność i zabezpieczanie szklanego panelu przed uszkodzeniem lub drganiami.

Balustrady szklane to doskonały sposób na dodanie eleganckiego, nowoczesnego akcentu do każdego domu. Aby uczynić to ulepszenie łatwym i atrakcyjnym, oferujemy system rotacyjny dla naszych szklanych balustrad, który pozwala na instalację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Oferta balustrad szklanych

Oferujemy różnorodne balustrady, które doskonale sprawdzają się w ustawieniach zewnętrznych i wewnętrznych. Na przykład, jeśli szukasz balustrady zewnętrznej, możemy Ci w tym pomóc. Mamy wiele różnych typów balustrad, które mogą być używane na zewnątrz przy każdej pogodzie. Mamy balustrady metalowe, balustrady aluminiowe i balustrady szklane, z których każda jest wystarczająco mocna, aby utrzymać się w każdej pogodzie. Balustrady metalowe i aluminiowe mają dodatkową zaletę – są odporne na rdzę. Oznacza to, że wytrzymają próbę czasu, więc nie będą wymagały wymiany w najbliższym czasie. Te szklane są dobre do umieszczenia na balkonach lub gdziekolwiek indziej, gdzie jest widok na zewnątrz. Te dodadzą ładny estetyczny akcent, a jednocześnie stworzą solidną barierę między Twoimi gośćmi a przechodniami na ulicy poniżej.

Polecamy: Balustrady szklane Kraków